Darbuotojai

Pedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasKvalifikacinė kategorijaDėstomas dalykas
Fortepijono metodinė grupė
1.Aleknavičienė JanaMetodininkėFortepijonas
2.Bagdonienė IrmaVyresnioji mokytojaFortepijonas
3.Budzinauskienė RitaMetodininkėFortepijonas
4.Daunoravičiūtė AdelėMokytojaFortepijonas
5.Dubinskienė VirginijaMetodininkėFortepijonas
6.Guokienė AušraVyresnioji mokytojaFortepijonas
7.Geifman AnnaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
8.Gedminienė JūratėKoncertmeisterėFortepijonas
9.Karbauskė EglėMetodininkė koncertmeisterėFortepijonas
10.Konkova VeraMetodininkėFortepijonas
11.Kundrotienė VioletaVyresnioji mokytojaFortepijonas
12.Kvaša JelenaVyresnioji mokytojaFortepijonas
13.Kržanavičienė AurelijaMokytojaFortepijonas
14.Lankutytė LaurynaMokytojaFortepijonas
15.Mažonienė JolantaMetodininkėFortepijonas
16.Masiulienė GitanaMetodininkėFortepijonas
17.Mosėnienė MiglėMetodininkėFortepijonas
18.Maknavičienė IngaEkspertėFortepijonas
19.Martinkus AurimasMokytojasFortepijonas
20.Markova AlinaMokytojaFortepijonas
21.Navakaitė NeringaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
22.Purlytė VaivaEkspertėFortepijonas
23.Platūkienė JurgitaKoncertmeisterė Fortepijonas
24.Skergelzienė IevaMokytojaFortepijonas
25.Skirsgilienė IrinaEkspertėFortepijonas
26.Stroputė KristinaMetodininkėFortepijonas
27.Ščerbatova-Tamošauskienė JulijaMokytojaFortepijonas
28.Šličiuvienė IevaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
29.Varanavičiūtė ViktorijaKoncertmeisterėFortepijonas
30.Virkšienė DaliaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
31.Vainorienė LoretaMetodininkėFortepijonas
32.Vaigauskienė DainaVyresnioji mokytojaFortepijonas
33.Vasiljeva JelenaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
34.Romaškina TatjanaEkspertėFortepijonas
Liaudies instrumentų metodinė grupė
1.Alšauskienė AngelėMetodininkėKanklės
2.Babaliauskienė VirginijaMetodininkėKanklės
3.Jaselskienė VilijaVyresnioji mokytojaKanklės
4.Jonaitis GintarasMetodininkasBirbynė, lumzdelis
5.Jonaitis RamūnasVyresnysis mokytojasBirbynė, lumzdelis
6.Liubinienė RitaMetodininkėKanklės
Styginių instrumentų metodinė grupė
1.Agintaitė RimantėMokytojaSmuikas
2.Agintaitė NerijaMokytojaSmuikas
3.Česnauskas AidasVyresnysis mokytojasGitara
4.Kontrimas DeividasMetodininkasGitara
5.Kuraitienė LiudaMetodininkėSmuikas
6.Levicki KonradMokytojasSmuikas
7.Mamina SandraMokytojaSmuikas
8.Mikalauskas TomasMokytojasViolončelė
9.Pronskienė DanutėMetodininkėSmuikas
10.Rožanskienė MargaritaVyresnioji mokytojaSmuikas, orkestras
11.Silčenko SvetlanaMetodininkėViolončelė
12.Stonkus PauliusVyresnysis mokytojasGitara
13.Tetenskienė DainoraMetodininkėSmuikas
14.Vizgaudienė RasuolėMetodininkėSmuikas
15.Voludskytė JolantaVyresnioji mokytojaSmuikas
Akordeono metodinė grupė
1.Kubiliutė DaliaVyresnioji mokytojaAkordeonas
2.Milvydienė EditaVyresnioji mokytojaAkordeonas
3.Tkačenko TatjanaMetodininkėAkordeonas
4.Užgalis RobertasEkspertasAkordeonas
5.Zadonskaja IrenaVyresnioji mokytojaAkordeonas
Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinė grupė
1.Brazys JonasVyresnysis mokytojasFleita
2.Daukšys AudroniusMetodininkasKlarnetas
3.Grumbinas DomasMokytojasTrimitas
4.Jašinskaitė RamunėMokytojaSaksofonas
5.Laurynas AudriusMetodininkasSaksofonas
6.Liasis VidmantasMokytojasTūba
7.Maknavičius AliusMokytojasTrimitas
8.Montvidas BronislovasMetodininkasMušamieji
9.Ragaišienė VilmaMokytojaFleita
10.Surdokas VilmantasMetodininkasTrombonas
11.Ziba MantasMokytojasTrimitas
Muzikos teorijos, chorinio dainavimo, dainavimo metodinė grupė
1.Jakštaitė AudronėMetodininkėChoro dirigentė, solfedis
2.Lukoševieius RomualdasMokytojasSolfedis
3.Kamarauskienė OlgaMokytojaMuzikos istorija, solfedis
4.Rimšienė DanguolėMetodininkėMuzikos istorija, solfedis
5.Skardžiutė AurikaVyresnioji mokytojaDainavimas
6.Sobeckienė LaimaMokytojaMuzikos istorija
7.Užporaitė SigitaMokytoja metodininkėChorinis dainavimas
8.Vanagienė AgnėMokytojaMuzikos istorija, solfedis
9.Vasiliauskienė JolantaVyresnioji mokytojaDainavimas
10.Zagvozdina InaMetodininkėDainavimas, solfedis

Nepedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasPareigos
1.Alseikienė JūratėBibliotekininkė
2.Adakauskienė InesaBudėtoja
3.Čereškevičienė SvetlanaBudėtoja
4.Kušleika AntanasDerintojas
5.Pikturnė GretaSpecialistė
6.Pučkorienė EugenijaValytoja
7.Semeniuk OlgaValytoja
8.Urmonienė IrenaSekretorė
9.Zapalis OlegasDarbininkas
10.Zubernienė RenataDirektoriaus pavaduotoja ūkio reikalams
Back to Top