Darbuotojai

Pedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasKvalifikacinė kategorijaDėstomas dalykas
Fortepijono metodinė grupė
1.Aleknavičienė JanaMetodininkėFortepijonas
2.Budzinauskienė RitaMetodininkėFortepijonas
3.Daunoravičiūtė AdelėMokytojaFortepijonas
4.Dubinskienė VirginijaMetodininkėFortepijonas
5.Guokienė AušraVyresnioji mokytojaFortepijonas
6.Geifman AnnaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
7.Gedminienė JūratėKoncertmeisterėFortepijonas
8.Karbauskė EglėMetodininkė koncertmeisterėFortepijonas
9.Konkova VeraMetodininkėFortepijonas
10.Kvaša JelenaVyresnioji mokytojaFortepijonas
11.Kržanavičienė AurelijaMokytojaFortepijonas
12.Lankutytė LaurynaMokytojaFortepijonas
13.Mažonienė JolantaMetodininkėFortepijonas
14.Masiulienė GitanaMetodininkėFortepijonas
15.Mosėnienė MiglėMetodininkėFortepijonas
16.Maknavičienė IngaEkspertėFortepijonas
17.Martinkus AurimasMokytojasFortepijonas
18.Markova AlinaMokytojaFortepijonas
19.Navakaitė NeringaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
20.Purlytė VaivaEkspertėFortepijonas
21.Platūkienė JurgitaKoncertmeisterė Fortepijonas
22.Rubys TadasMokytojasFortepijonas
23.Skergelzienė IevaMokytojaFortepijonas
24.Skirsgilienė IrinaEkspertėFortepijonas
25.Stroputė KristinaMetodininkėFortepijonas
26.Ščerbatova-Tamošauskienė JulijaMokytojaFortepijonas
27.Šličiuvienė IevaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
28.Varanavičiūtė ViktorijaKoncertmeisterėFortepijonas
29.Virkšienė DaliaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
30.Vainorienė LoretaMetodininkėFortepijonas
31.Vaigauskienė DainaVyresnioji mokytojaFortepijonas
32.Vasiljeva JelenaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
33.Romaškina TatjanaEkspertėFortepijonas
Liaudies instrumentų metodinė grupė
1.Alšauskienė AngelėMetodininkėKanklės
2.Babaliauskienė VirginijaMetodininkėKanklės
3.Jaselskienė VilijaVyresnioji mokytojaKanklės
4.Jonaitis GintarasMetodininkasBirbynė, lumzdelis
5.Jonaitis RamūnasVyresnysis mokytojasBirbynė, lumzdelis
6.Liubinienė RitaMetodininkėKanklės
Styginių instrumentų metodinė grupė
1.Agintaitė RimantėMokytojaSmuikas
2.Agintaitė NerijaMokytojaSmuikas
3.Česnauskas AidasVyresnysis mokytojasGitara
4.Kontrimas DeividasMetodininkasGitara
5.Kuraitienė LiudaMetodininkėSmuikas
6.Mamina SandraMokytojaSmuikas
7.Mikalauskas TomasMokytojasViolončelė
8.Pronskienė DanutėMetodininkėSmuikas
9.Rožanskienė MargaritaVyresnioji mokytojaSmuikas, orkestras
10.Silčenko SvetlanaMetodininkėViolončelė
11.Stonkus PauliusVyresnysis mokytojasGitara
12.Tetenskienė DainoraMetodininkėSmuikas
13.Vizgaudienė RasuolėMetodininkėSmuikas
14.Voludskytė JolantaVyresnioji mokytojaSmuikas
Akordeono metodinė grupė
1.Kubiliutė DaliaVyresnioji mokytojaAkordeonas
2.Milvydienė EditaVyresnioji mokytojaAkordeonas
3.Tkačenko TatjanaMetodininkėAkordeonas
4.Užgalis RobertasEkspertasAkordeonas
5.Zadonskaja IrenaVyresnioji mokytojaAkordeonas
Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinė grupė
1.Brazys JonasVyresnysis mokytojasFleita
2.Daukšys AudroniusMetodininkasKlarnetas
3.Grumbinas DomasMokytojasTrimitas
4.Jašinskaitė RamunėMokytojaSaksofonas
5.Laurynas AudriusMetodininkasSaksofonas
6.Liasis VidmantasMokytojasTūba
7.Maknavičius AliusMokytojasTrimitas
8.Montvidas BronislovasMetodininkasMušamieji
9.Ragaišienė VilmaMokytojaFleita
10.Surdokas VilmantasMetodininkasTrombonas
11.Ziba MantasMokytojasTrimitas
Muzikos teorijos, chorinio dainavimo, dainavimo metodinė grupė
1.Jakštaitė AudronėMetodininkėChoro dirigentė, solfedis
2.Lukoševieius RomualdasMokytojasSolfedis
3.Kamarauskienė OlgaMokytojaMuzikos istorija, solfedis
4.Rimšienė DanguolėMetodininkėMuzikos istorija, solfedis
5.Skardžiutė AurikaVyresnioji mokytojaDainavimas
6.Sobeckienė LaimaMokytojaMuzikos istorija
7.Užporaitė SigitaMokytoja metodininkėChorinis dainavimas
8.Vanagienė AgnėMokytojaMuzikos istorija, solfedis
9.Vasiliauskienė JolantaVyresnioji mokytojaDainavimas
10.Zagvozdina InaMetodininkėDainavimas, solfedis

Nepedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasPareigos
1.Alseikienė JūratėBibliotekininkė
2.Adakauskienė InesaBudėtoja
3.Čereškevičienė SvetlanaBudėtoja
4.Kušleika AntanasDerintojas
5.Pikturnė GretaSpecialistė
6.Pučkorienė EugenijaValytoja
7.Semeniuk OlgaValytoja
8.Urmonienė IrenaSekretorė
9.Zapalis OlegasDarbininkas
10.Zubernienė RenataDirektoriaus pavaduotoja ūkio reikalams
Back to Top