Darbuotojai

Pedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasKvalifikacinė kategorijaDėstomas dalykas
Fortepijono metodinė grupė
1.Aleknavičienė JanaMetodininkėFortepijonas
2.Bagdonienė IrmaVyresnioji mokytojaFortepijonas
3.Budzinauskienė RitaMetodininkėFortepijonas
4.Daunoravičiūtė AdelėMokytojaFortepijonas
5.Dubinskienė VirginijaMetodininkėFortepijonas
6.Guokienė AušraVyresnioji mokytojaFortepijonas
7.Geifman AnnaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
8.Gedminienė JūratėKoncertmeisterėFortepijonas
9.Jurkutė KarolinaMokytojaFortepijonas
10.Karbauskė EglėMetodininkė koncertmeisterėFortepijonas
11.Konkova VeraMetodininkėFortepijonas
12.Kundrotienė VioletaVyresnioji mokytojaFortepijonas
13.Kvaša JelenaVyresnioji mokytojaFortepijonas
14.Kržanavičienė AurelijaMokytojaFortepijonas
15.Lankutytė LaurynaMokytojaFortepijonas
16.Mažonienė JolantaMetodininkėFortepijonas
17.Masiulienė GitanaMetodininkėFortepijonas
18.Mosėnienė MiglėMetodininkėFortepijonas
19.Maknavičienė IngaEkspertėFortepijonas
20.Martinkus AurimasMokytojasFortepijonas
21.Markova AlinaMokytojaFortepijonas
22.Navakaitė NeringaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
23.Parfeniuk OlgaMetodininkėFortepijonas
24.Purlytė VaivaEkspertėFortepijonas
25.Skergelzienė IevaMokytojaFortepijonas
26.Skirsgilienė IrinaEkspertėFortepijonas
27.Stroputė KristinaMetodininkėFortepijonas
28.Ščerbatova-Tamošauskienė JulijaMokytojaFortepijonas
29.Šličiuvienė IevaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
30.Varanavičiūtė ViktorijaKoncertmeisterėFortepijonas
31.Virkšienė DaliaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
32.Vainorienė LoretaMetodininkėFortepijonas
33.Vaigauskienė DainaVyresnioji mokytojaFortepijonas
34.Vasiljeva JelenaVyresnioji koncertmeisterėFortepijonas
35.Romaškina TatjanaEkspertėFortepijonas
Liaudies instrumentų metodinė grupė
1.Alšauskienė AngelėMetodininkėKanklės
2.Babaliauskienė VirginijaMetodininkėKanklės
3.Jaselskienė VilijaVyresnioji mokytojaKanklės
4.Jonaitis GintarasMetodininkasBirbynė, lumzdelis
5.Jonaitis RamūnasVyresnysis mokytojasBirbynė, lumzdelis
7.Liubinienė RitaMetodininkėKanklės
8.Sasnauskienė JulijaMetodininkėKanklės
Styginių instrumentų metodinė grupė
1.Agintaitė RimantėMokytojaSmuikas
2.Agintaitė NerijaMokytojaSmuikas
3.Česnauskas AidasVyresnysis mokytojasGitara
4.Kontrimas DeividasMetodininkasGitara
5.Kuraitienė LiudaMetodininkėSmuikas
6.Levicki KonradMokytojasSmuikas
7.Mamina SandraMokytojaSmuikas
8.Mikalauskas TomasMokytojasViolončelė
9.Pronskienė DanutėMetodininkėSmuikas
10.Rožanskienė MargaritaVyresnioji mokytojaSmuikas, orkestras
11.Silčenko SvetlanaMetodininkėViolončelė
12.Stonkus PauliusVyresnysis mokytojasGitara
13.Tetenskienė DainoraMetodininkėSmuikas
14.Vizgaudienė RasuolėMetodininkėSmuikas
15.Voludskytė JolantaVyresnioji mokytojaSmuikas
Akordeono metodinė grupė
1.Kubiliutė DaliaVyresnioji mokytojaAkordeonas
2.Kusienė RomaVyresnioji mokytojaAkordeonas
3.Milvydienė EditaVyresnioji mokytojaAkordeonas
4.Tkačenko TatjanaMetodininkėAkordeonas
5.Užgalis RobertasEkspertasAkordeonas
6.Zadonskaja IrenaVyresnioji mokytojaAkordeonas
Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinė grupė
1.Brazys JonasVyresnysis mokytojasFleita
2.Daukšys AudroniusMetodininkasKlarnetas
3.Grumbinas DomasMokytojasTrimitas
4.Jašinskaitė RamunėMokytojaSaksofonas
5.Laurynas AudriusMetodininkasSaksofonas
6.Liasis VidmantasMokytojasTūba
7.Maknavičius AliusMokytojasTrimitas
8.Montvidas BronislovasMetodininkasMušamieji
9.Ragaišienė VilmaMokytojaFleita
10.Surdokas VilmantasMetodininkasTrombonas
11.Ziba MantasMokytojasTrimitas
Muzikos teorijos, chorinio dainavimo, dainavimo metodinė grupė
1.Arlauskienė AdolfinaMetodininkėChoro dirigentė, solfedis
2.Jakštaitė AudronėMetodininkėChoro dirigentė, solfedis
3.Ligeikienė VirginijaMetodininkėChoro dirigentė, solfedis
4.Lukoševieius RomualdasMokytojasSolfedis
5.Kamarauskienė OlgaMokytojaMuzikos istorija, solfedis
6.Rimšienė DanguolėMetodininkėMuzikos istorija, solfedis
7.Skardžiutė AurikaVyresnioji mokytojaDainavimas
8.Sobeckienė LaimaMokytojaMuzikos istorija
9.Užporaitė SigitaMokytojaMuzikos teorija, kompozicija
10.Vanagienė AgnėMokytojaMuzikos istorija, solfedis
11.Vasiliauskienė JolantaVyresnioji mokytojaDainavimas
12.Zagvozdina InaMetodininkėDainavimas, solfedis

Nepedagoginiai darbuotojai

Pavardė, VardasPareigos
1.Kusas SigitasDirektorius
2.Alseikienė JūratėBibliotekininkė
3.Adakauskienė InesaBudėtoja
4.Kušleika AntanasDerintojas
5.Landa LiudmilaBudėtoja
6.Pikturnė GretaSpecialistė
7.Pučkorienė EugenijaValytoja
8.Semeniuk OlgaValytoja
9.Urmonienė IrenaSekretorė
10.Zapalis OlegasMeistras
11.Zubernienė RenataDirektoriaus pavaduotoja ūkio reikalams
Back to Top