V-asis respublikinis „Šiuolaikinės ir džiazinės pjesės“ konkursas

Published 2021-01-28 - 0 Comments

Šiuolaikinės ir džiazinės pjesės konkursas

2021 m. balandžio 23 d. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykla organizuoja V – ąjį respublikinį ,,Šiuolaikinės ir džiazinės pjesės“ konkursą. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Dėl esamos padėties, kurią sukėlė COVID 19 pandemija, konkurso organizacinis komitetas turi paskelbti, kad konkursas vyks nuotoliniu būdu.

Konkurso organizatorė:  mokytoja metodininkė Dainora Tetenskienė

elektroninis paštas – dainora.tetenskiene@gmail.com, tel. +370 610 09604

NUOSTATAI

KONKURSO PARAIŠKA

Muzikuojantys berniukai 2021

Published 2021-01-08 - 0 Comments

KLAIPĖDOS JUOZO KAROSO MUZIKOS MOKYKLA
Klaipėda Juozas Karosas School of Music

kviečia fortepijono, smuiko ir violončelės specialybes
besimokančius berniukus dalyvauti
invites boys, who learn piano, violin and cello specialties, to participate in

III tarptautiniame nuotoliniame konkurse
IIIrd International Online Competition

,,Muzikuojantys berniukai“
,,Music playing boys“

Muzikuojantys berniukai


Konkursas, vykdomas nuotoliniu būdu, 2021 m. kovo mėn. 26 d.
The online competition will take place on 26th March 2021

DĖMESIO!
Konkurso „Muzikuojantys berniukai“ dalyvių vaizdo įrašų priėmimo terminas pratęsiamas iki 2021 m. kovo 20 d.
Nuorodą vaizdo įrašų siuntimui rasite konkurso nuostatuose.

NUOSTATAI / REGULATIONS

PARAIŠKA / APPLICATION

Registracija ir prisijungimas prie TAMO E-dienyno

Published 2020-10-07 - 0 Comments

Norėdami prisijungti prie TAMO elektroninio dienyno, spauskite nuorodą https://dienynas.tamo.lt/

Žemiau pateiktos registracijos ir prisijungimo instrukcijos.

Tėveliai, kurių vaikai mokosi ugdymo įstaigose, jau naudojančiose TAMO E-dienyną (jeigu jau turite TAMO paskyrą) – sekite instrukciją „Kelių vaikų informacija – vienoje paskyroje“, pateiktą 6 puslapyje.

Registracija-TAMO-e.-dienyne

Nematote instrukcijos? Spauskite ČIA

Dėl atleidimo nuo atlyginimo už neformalųjį vaikų švietimą.

Published 2020-09-11 - 0 Comments

TĖVELIŲ IR GLOBĖJŲ DĖMESIUI,

Iki 2020-09-25 dienos priimami prašymai dėl atleidimo nuo atlyginimo už neformalųjį vaikų švietimą.
Prašymus su reikiamais dokumentais (gimimo liudijimo kopijos, pažyma apie nemokamą maitinimą, ar globos namų pažyma) galite siųsti el. paštu:
jkaroso.rastine@gmail.com


Prašymo formą rasite ČIA

Klaipėdoje paskelbta gripo epidemijos pradžia

Published 2020-03-06 - 0 Comments

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras, atsižvelgdamas į COVID-19 ligos epidemiologinę situaciją ir į Pasaulio sveikatos organizacijos bei Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas dėl COVID-19 ligos plitimo prevencijos, pavedė visoms Lietuvos savivaldybių administracijoms paskelbti gripo epidemiją savivaldybės teritorijoje. Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad paskelbus gripo epidemiją, šeimos gydytojai galės greičiau, nuotoliniu būdu, pacientams išduoti nedarbingumo pažymėjimus, savivaldybėms, esant reikalui, bus lengviau riboti ugdymo įstaigų darbą, taikyti kitas infekcijos prevencijos priemones.

Reaguojant į Sveikatos apsaugos ministerijos pavedimą, pasirašytas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „Dėl gripo epidemijos paskelbimo“. Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjai nurodyta nedelsiant informuoti miesto sveikatos priežiūros įstaigų vadovus apie vykdomos veiklos organizavimą pagal Klaipėdos miesto savivaldybės pasirengimo gripo pandemijai planą, patvirtintą Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. AD1-1550, bei kitus aktualius teisės aktus.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurui nurodyta teikti informaciją visuomenei apie ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, koronaviruso ir gripo profilaktiką bei būtiną elgesį epidemijos metu. Savivaldybės Švietimo skyriui nurodyta įpareigoti vaikų ugdymo įstaigų vadovus riboti masinius renginius vaikų ugdymo įstaigose; sugriežtinti privalomą patalpų vėdinimą ir dezinfekcinį valymą, asmens higienos reikalavimų laikymąsi; spręsti dėl laikino vaikų ugdymo veiklos nutraukimo, kai gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis serga daugiau kaip 20 procentų ugdymo įstaigos mokinių.

Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu renginių organizatoriams rekomenduojama riboti masinių renginių organizavimą Klaipėdos mieste, įvertinti kiekvieno renginio riziką bei, esant galimybei, juos atšaukti ar nukelti vėlesniam laikui; neplanuoti ir neorganizuoti naujų masinių renginių iki valstybės lygio ekstremalios situacijos atšaukimo. Renginių lankytojams rekomenduojama nevykti į renginį, jeigu pasireiškia bet kokie kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Jeigu renginys nėra atšauktas, jo organizatoriai turi sudaryti sąlygas tinkamai rankų higienai.

Klaipėdos įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovams nurodoma sugriežtinti saugos reikalavimų kontrolę, taip pat laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų dėl COVID-19 ligos plitimo prevencijos.

Sveikatos specialistai primena, kad siekiant apsisaugoti nuo virusinių infekcijų rekomenduojama laikytis standartinių užkrečiamųjų ligų plitimą mažinančių priemonių: dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu; neliesti rankomis veido ir akių; laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę); laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius); vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys. Taip pat rekomenduojama atsakingai laikytis kitų higienos reikalavimų: bent kartą per valandą reguliariai vėdinti patalpas; vengti masinių susibūrimo vietų – koncertų, sporto varžybų ir kitų renginių, prekybos centrų, viešojo maitinimo įstaigų; vietoje viešojo transporto, esant galimybei, rinktis nuosavą automobilį arba daugiau keliauti pėsčiomis.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos informacija.
https://www.klaipeda.lt/lt/naujienos/naujienos/7655/klaipedoje-paskelbta-gripo-epidemijos-pradzia:54